O ANEMOI

ANEMOI w mitologii greckiej oznacza uosobienia wiatrów. Od teraz jednak będzie kojarzyć się z projektantką Kasią Gąsiorowską, która postanowiła stworzyć markę ANEMOI.


Projektantka dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu potrafi wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek, zaspakajając potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających panien młodych.


ANEMOI swoje propozycje kierują również do świadków, mam, druhen jak również do wszystkich Pań ceniących sobie piękne i naturalne suknie zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół.


Muśnięte wiatrem

Inspiracją kolekcji stały się tajemniczość brzozowego gaju oraz magia powiewającego na wierze jedwabiu tworzącego iluzję grzecznych i powściągliwych sukien. Delikatne falbanki i romantyczne koronki podkreślają dziewczęcy charakter kreacji. Przełamaniem są rozcięcia, które subtelnie odsłaniają plecy oraz ramiona. Cała kolekcja sukien utrzymana jest w eterycznym, zmysłowym i jednocześnie nowoczesnym stylu boho, wzbogaconym o klasykę oraz elegancki minimalizm.